Life Coaching

Czym jest Life Coaching?

Life Coaching to proces umożliwiający dokonanie ważnych i potrzebnych zmian w życiu, poprzez pogłębianie samoświadomości, niezbędne do odkrycia siebie w nowy sposób. Skutkiem tego jest efektywny rozwój osobisty. Spokój wewnętrzny. Poczucie bycia na właściwej drodze.

To rodzaj wsparcia, który pozwali ci podejmować niezbędne wybory, aby robić to, co dla Ciebie w życiu jest teraz naprawdę ważne. Umożliwi odkrycie swoich dotychczasowych schematów działania, myślenia i odczuwania oraz pozwoli na skuteczne, pełne mocy projektowanie swojego życia na nowo. Zaczniesz  wybierać myślenie, które bardziej wspiera to, czego pragniesz. Działania, które cię tam prowadzą. A jako skutek, będziesz doświadczać znacząco lepszych emocji, relacji i prowadzić bardziej spełnione życie.

Dla kogo jest Life Coaching?

Po Life Coaching warto sięgnąć, gdy:

  • Przechodzisz w życiu kryzys wartości, poczucia sensu, kierunku, lub wieku średniego i potrzebujesz „zdefiniować się na nowo”
  • Wiesz, że szukasz „czegoś więcej” i choć może nie potrafisz tego nazwać wiesz, że chcesz to coś znaleźć i dowiedzieć się „po co tu jesteś i co masz do zrobienia”
  • Jesteś po jakimś znaczącym kryzysie życiowym lub istotnej zmianie i potrzebujesz nadania nowego kierunku oraz znalezienia nowej energii
  • Czujesz, że Twoja dusza „budzi się” do bardziej transcendentnego doświadczania życia i potrzebujesz wsparcia na tej drodze
  • Potrzebujesz poprawić ważną dla Ciebie relację – partnerską, przyjacielską, czy inną, która utknęła w martwym punkcie lub nie przynosi poszukiwanej przez ciebie satysfakcji

Jak działa Life Coaching?

Life Coaching to często mocno transformacyjny proces. Pracuję z Tobą w sposób integralny, wychodząc z założenia, że cała mądrość i wiedza potrzebna do zrobienia jakiegoś ważnego kroku jest w Tobie. Że jesteś kompletna/y i pełna/y zasobów do uruchomienia potrzebnych działań – a praca ze mną ma to uruchomić. Odkrycie w sobie tej perspektywy jest potężne samo w sobie. Pozwala uruchomić energię na realne zmiany, które są zapisanym potencjałem i najgłębszym powodem istnienia każdego jednego człowieka.

Nie oceniam żadnych Twoich działań, myśli czy przekonań o sobie samej/samym. Pozwalam Ci za to zobaczyć jak bardzo pomagają lub przeszkadzają Ci one dojść tam, gdzie zmierzasz. Pomagam Ci dobrze zrozumieć siebie. Nazwać czego chcesz i dlaczego tego chcesz. Znaleźć wewnętrzną siłę do dokonania zmian. Określić, kim potrzebujesz się stać, aby to zrealizować. Ale także czasem pomagam „oduczyć się dawnej/ dawnego siebie”, bo jeśli chcesz coś zmienić, potrzebujesz przestać robić pewnie rzeczy, aby stworzyć miejsce na inne!

Czym różni się Life Coaching od terapii?

Life Coaching to nie jest terapia, ponieważ bazuje głównie na naszych zasobach. Przynosi często dogłębne zmiany, ale jest znacznie krótszy od terapii. Nie stosuje się go jednak wtedy, gdy mamy do czynienia z takimi stanami wewnętrznymi, które na głębszym poziomie blokują dostęp do zasobów. Mogą to być ważne psychologiczne uwarunkowania, traumy i blokady wymagające głębszej koncentracji na trudnościach a nie tylko na zasobach. Wtedy proces terapeutyczny może być zdecydowanie właściwszym rozwiązaniem. Pracuję również jako terapeutka IFS (Internal Family System) oraz terapeutka par – zatem mogę pomóc Ci w takiej sytuacji podjąć stosowną decyzję o zmianie podejścia i zaproponować proces u siebie lub skierować do innego specjalisty, jeśli Twoje wyzwanie wychodzić będzie poza moje kompetencje.

Cennik

Sesje indywidualne dla osób prywatnych, zarówno w kategorii coaching Poznań czy coaching on-line, w zakresie life coachingu, coachingu kariery czy business coachingu zależą od długości trwania sesji:

  • Sesje 60 min – 280zł
  • Sesje 90 min – 380zł

Możesz również nabyć interesujące pakiety, o które zapytaj w mailu do mnie.

 

W przypadku firm i instytucji moja oferta biznesowa znajduje się pod moja drugą marką Choice Coaching do której link znajdziesz TUTAJ 

Komentowanie jest wyłączone.